Zavolejte mi kliknutím zdarma phone-solid.svg

Sattech One

Naše služby

 Realizace, prodej a instalace solárních elektráren. 

 Máme špičkově vyškolené techniky pro instalace. U nás nečekáte. 

 Solární energie představuje jeden z hlavních obnovitelných zdrojů, díky moderním technologiím je dnes už bezproblémově dostupná i pro domácnosti. Fotovoltaické systémy navíc zpravidla nepotřebují složitou údržbu, během svého fungování přitom neznečišťují životní prostředí. Jedná se tak o ideální způsob, jak šetrně rozložit energetický odběr vašeho domova do více různých zdrojů.

 Velkoobchodní a maloobchodní prodej - kamenná prodejna

 SATTECH one je na českém trhu již 30 let. Celou tuto dobu funguje malo i velko obchodní prodej TV/SAT komponentů. Rok 2014 je zlomovým rokem, kdy jsme se stali výhradním distributorem německé obchodní značky SCHWAIGER.Od roku 2017 jsme dovozci značky FRACARRO . Nabízíme kompletní sortiment a to jak pro maloochod tak velkoobchod. Jsme výhradním dovozcem do České a Slovenské republiky. Zajištujeme servis, odbornou podporu a instalaci. Na naší adrese je vzorková prodejna, kde najdete kompletní sortiment všech  produktů, které zde můžete můžete zakoupit.

 Pro servisní zásah, instalaci nebo radu volejte našeho technika kontak najdete v sekci montáž - servis 

Adresa prodejny - Vrchlického 25, Praha 5, 150 00

 

Na naší adrese je kamenná prodejna s kompletním sortimentem zboží. Všechny produkty zde můžete nejen vidět, ale i  odzkoušet a dostanete k nim odborný výklad.

Náš eshop najdete na adrese www.tvsatshop.cz

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.