Zavolejte mi kliknutím zdarma phone-solid.svg

Warner TV brzy v pozemním DVB-T2 vysílání

Pozemní DVB-T2 vysílání obohatí v nejbližší době nový program společnosti Warner Bros. Discovery s názvem Warner TV. Stanice začne vysílat 2.dubna 2024.

„Od dubna si čeští diváci budou moci vychutnat širokou nabídku obsahu, včetně filmů a seriálů, na Warner TV. Jsme blízko spuštění našeho prvního volně vysílaného kanálu na trhu a všem divákům přineseme do vysílání velkou knihovnu obsahu, od klasických filmů až po populární seriály,“ uvedl Václav Paleček, ředitel distribuce a obchodního rozvoje společnosti Warner Bros. Discovery v České republice a na Slovensku

Warner Bros. Discovery

Warner Bros Discovery provozuje v České republice 18 placených lineárních televizních kanálů (Discovery, Eurosport 1, Eurosport 2, Eurosport 4K, HGTV, TLC, Travel Channel, Investigation Discovery, Cartoon Network, Cartoonito, CNN, Food Network, Animal Planet, HBO & HBO 2 & HBO 3, Cinemax & Cinemax 2) a streamovací platformu HBO Max.

Warner TV bude první bezplatnou stanicí provozovatele, který se doposud zaměřoval výhraně na oblast placeného vysílání (televizní programy a streamovací služba). Po Itálii je Česká republika teprve druhou zemí, na které bude nová stanice Warner TV poskytována zdarma.

warner tv 400x300

Kde novou stanici naladit

Nový program naleznou diváci  v nabídce celoplošného pozemního multiplexu 23, který provozuje společnost Czech Digital Group (CDG), vlastněná Českými Radiokomunikacemi. V multiplexu 23 zaplní programovou pozici Test-4, kterou CRA předpřipravily, aby diváci nemuseli kvůli nové stanici spouštět automatické ladění programů.

A na co se můžeme těšit ?

Václav Paleček, ředitel distribuce a obchodního rozvoje společnosti Warner Bros. Discovery v České republice a na Slovensku, uvádí: Od dubna si čeští diváci budou moci vychutnat širokou nabídku obsahu, včetně filmů a seriálů, na Warner TV. Jsme blízko spuštění našeho prvního volně vysílaného kanálu na trhu a všem divákům přineseme do vysílání velkou knihovnu obsahu, od klasických filmů až po populární seriály.

Warner Bros. Discovery připravuje ke startu bezplatné verze svého programu Warner TV v pozemním DVB-T2 vysílání  a změně HBO Max na Max tiskovou konferenci, která by se měla uskutečnit 26. března v Praze.

Tuto novou stanici jsem již zařadil do seznamu dostupných televizních programůvDVB-T2,který si můžete kdykoli zdarma stáhnout v sekci KE STAŽENÍ.

Aktualizace 27.března 2024 :

Program Warner TV zahájil dnes v celopošném multiplexu 23 promo vysílání, podrobnosti v příspěvku Warner TV spustil promo vysílání. Článek obsahuje další podrobné informace.

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.