Zavolejte mi kliknutím zdarma phone-solid.svg

Warner TV zahájil testovací vysílání. Máte naladěno ?

Dnes, pátek 22. března 2024 v 10,00 hodin "ožila" programová pozice TEST 4 v multiplexu 23 Českých Radiokomunikací. V EPG programu je místo klasického seznamu pořadů uveden nápis Warner TV.

Warner TV zahájí 2.dubna 2024

Warner TV bude prvním volně šířeným televizním kanálem společnosti Warner Bros. Discovery na českém trhu.

Programové schéma stanice zveřejní na avizované tiskové konferenci 26. března, na které vystoupí generální ředitel Warner Bros. Discovery pro střední Evropu a Blízký Východ Jamie Cooke a ředitel distribuce a obchodního rozvoje společnosti Warner Bros. Discovery v České republice a na Slovensku Václav Paleček.

„Od dubna si čeští diváci budou moci vychutnat širokou nabídku obsahu, včetně filmů a seriálů, na Warner TV. Jsme blízko spuštění našeho prvního volně vysílaného kanálu na trhu a všem divákům přineseme do vysílání velkou knihovnu obsahu, od klasických filmů až po populární seriály,

warner tv 400x300

Kde naladit

Program Warner TV bude vysílán v celoplošném multiplexu 23 Českých Radiokomunikací společně s dalšími programy (Nova, Nova Cinema, programy skupiny Barrandov a dalšími).

Řada diváků s moderními televizory a set top boxy s automatickým laděním má s největší pravděpodobností již programovou pozici TEST 4 (která bude změněna na Warner TV) naladěnou.

Pokud tento program nemáte ještě naladěn, je znovu naskenovat obsah multiplexu 23 na příslušném kanálu.

Aktualizace 27.března 2024 :

Warner TV spustil promo program, podrobnosti viz příspěvek Warner TV spustil promo vysílání. Článek obsahuje další podrobné informace.

Považujete uvedené informace za přínosné ? Podělte se o ně s ostatními prostřednictvím sociálních sítí !

inPage - webové stránky s AI, doménawebhosting