Zavolejte mi kliknutím zdarma phone-solid.svg

Změny v programové nabídce Telly

Ve čtvrtek 28.března 2024 dojde v programové nabídce operátora Telly k několika změnám, které se dotknou jak satelitní distribuce programů, tak OTT (internetové televize).

Telly

Televizní operátor Telly používá k distribuci přenášených satelitních programů distribuční trasu přes družici THOR 0,8 stupňů západně.

Příjem internetové (OTT) televize je možný všude tam, kde je k dispozici dostatečné rychlé a stabilní internetové připojení. Internetová televize funguje v rámci celé EU.

logo telly 400x200

Vyřazení současných programů

Ze satelitní platformy budou vyřazeny všechny 3 kanály AXN, OTT (internetové televize) se tato změna netýká, tam kanály nadále zůstávají.

Zařazení nových programů

  • Nova Lady bude zařazen na SAT (satelitní vysílání, rozlišení SD) i OTT (internetová televize, rozlišení HD). Program bude dostupný v balíčcích Malý, Střední, Velký. Parametry ladění satelitního přijímače nebo televizoru: 12563, Vertical, 3/5, 28800, QPSK. Nemá váš satelitní přijímač nebo televizor automatické ladění programů Telly (Fastcan) ? Nevadí, vyřeší to Smart CAM Telly, podrobnosti v příspěvku Mám zájem o satelitní Telly, ale můj televizor nemá FastScan. Pokud uvedený Smart CAM Telly nemáte a musíte ladit progtamy ručně, použijte shora uvedené parametry. V případě problémů mně kdykoli kontaktujte na telefonu 605 240 909, věřím, že problém rychle vřyešíme.
  • Markíza International bude zařazen pouze na OTT (internetová televize, rozlišení HD). Program  bude dostupný v balíčcích Malý, Střední, Velký
  • Warner TV bude zařazeno pouze na OTT (internetová televize, rozlišení HD). Program bude dostupný v balíčcích Malý, Střední, Velký
  • Sporty TV bude zařazeno pouze na OTT (internetová televize, rozlišení HD). Program bude dostupný v balíčcích Malý, Střední, Velký, Sport

Jak naladit nové programy

Nové programy budou v případě internetové televize (OTT), ať již přes externí Telly set top box nebo prostřednictvím aplikace na Smart televizoru nebo jiném externím zařízení naladěny automaticky nevyžadují žádnou aktivitu uživatele.

V případě satelitního příjmu dojde na satelitních set top boxech Telly k aktualizaci kanálů a není vyžadován žádný zásah uživatele, k naladění nových programů dojde automaticky.

Pokud nemáte satelitní box Telly či moderní televizor se Smart modulem Telly, použijte parametry ladění (viz výše).

Případné problémy ?

Neměly by se vyskytnout. Ale znáte to, nikdy neříkej nikdy. Kdyby přeci jen, kdykoli mně kontaktujte, nejrychleji na telefonu 605 240 909.

Považujete uvedené informace za přínosné ? Podělte se o ně s ostatními prostřednictvím sociálních sítí !

inPage - webové stránky s AI, doménawebhosting