Zavolejte mi kliknutím zdarma phone-solid.svg

UFC 303: Pereira vs Procházka 2 !

Připravte se na sportovní horečku sobotní noci! Jirka Procházka jde do boje o titul polotěžké váhy UFC. Do cesty se mu postaví jeho dobrý známý a aktuální držitel pásu šampiona Alex „Poatan“ Pereira. Náš zápasník má tedy jedinečnou příležitost vzít si to, po čem on i všichni čeští fanoušci touží. V odvetě proti brazilskému silákovi napíše český samuraj další kapitolu v nejslavnější MMA organizaci na světě. Bude tentokrát vítězná?

Neuběhl ani rok od prvního střetu Alexe Pereiry a Jiřího Procházky. V listopadu v newyorské Madison Square Garden udolal Brazilec Procházku na TKO ve druhém kole a přivlastnil si tak pás šampiona polotěžké váhy, který dokázal už jednou obhájit na UFC 300 proti Jamahalu Hillovi. Pereira se zároveň netají ambicemi ovládnout i vyšší váhovou kategorii. Tyto cíle by však v případě prohry s českým válečníkem tvrdě narazily.

Ruce dole a kamenná čelist aneb infarktové zápasy v podání „BJP“

Na UFC 300 se v rámci prelims představil i Jiří Procházka. Proti němu stál Aleksandar Rakić, který si na skalp bývalého šampiona polotěžké váhy hodně věřil. Dočkal se ale těžkého vystřízlivění. Jirkovi uštědřil desítky přesných a tvrdých úderů. Český šampion ale prakticky nehnul brvou. Ve druhém kole využil únavy a patrné frustrace Rakiće z toho, že jeho zásahy nemají valný efekt a spustil vlnu úderů, kterou Rakušan neměl šanci ustát. „Byla to bouře,“ shodl se Procházka v rozhovoru s Joem Roganem bezprostředně po zápase.

Telly UFC.png

Jít s Procházkou do otevřené války je pro jeho protivníky cesta do pekel. To, co je schopný Jirka ustát bez použití nějakého krytí, je neuvěřitelné. Pro jeho fanoušky to jsou ale pořádné nervy. „Já ty jeho zápasy psychicky nedávám. Kolik ran dokáže Jirka inkasovat bez ztráty kytičky je neskutečné,“ komentoval styl Procházky jeho zápasnický kolega David Dvořák. Údery Alexe Pereiry jsou ale přeci jen ještě o něco tvrdší, a tak by přeci jen měl náš samuraj myslet i na defenzivu. To ale on sám, díky listopadové prohře, dobře ví.

Sledujte tento svátek MMA na Telly

UFC 303: Procházka vs Pereira se uskuteční v T-Mobile areně v americkém Las Vegas. Přímý přenos startuje v sobotu 29. června ve 23:00 na Nova Sport 6! S Telly můžete tento turnaj sledovat  již za 300 Kč.

Koupit živý přenos za zvýhodněnou cenu hned teď!

Zakoupit vstupenku na Telly

Chtěli byste si televizi Telly přes internet vyzkoušet zdarma a také hned ?

Nic jednoduššího - stačí mít Smart televizor a připojení k internetu. Nainstalujte si aplikaci Telly do svého televizoru (seznam podporovaných zařízení najdete ZDE) a již vám bude chybět pouze potřebný párovací kód. Kontaktujte mě libovolným způsobem - telefonicky na 605 240 909, emailem na pavel.wunsch@privatnitechnik.cz případně prostřednictvím chatu a já vám obratem na přechodnou dobu nějaký ten párovací kód jistě najdu.

Přeci nebudete kupovat zajíce v pytli!

Považujete uvedené informace za přínosné ? Podělte se o ně s ostatními prostřednictvím sociálních sítí !

inPage - webové stránky s AI, doménawebhosting