Zavolejte mi kliknutím zdarma phone-solid.svg

Děkuji za vyplnění dotazníku

Díky za váš čas a vyplnění odpovědí na pár otázek. 

K čemo to bylo ?

Získané údaje pomohou získat lepší přehled o praktickém využívání společných televizních antén ve srovnání s ostatními distribučními možnostmi (IPTV, satelit).

Mimo jiné k tomu, že hodlám výsledky použít v komunikaci se satelitními operátory. Rád bych se pokusil přispět k nastavení rozumných podmínek, za kterých by bylo možno v rámci společné televizní antény distribuovat rozumné množství alespoň trochu atraktivních programů za rozumnou cenu tak, aby tyto programy byly přístupné všem uživatelům. Tedy i těm, kteří používají starší televizory se set top boxem.

Pod Lipou STA SAT

Zaujaly vás informace o společných televizních anténách ?

Máte zájem vaši společnou televizní anténu modernizovat, případně rozšířit programovou nabídku ? Souhrn informací k této problematice naleznete v rubrice Společná televizní anténa.

Mimo základní úvahy o smyslupnosti společné televizní antény v dobách IPTV televizí, kterou najdete v příspěvku Společná televizní anténa ano či ne, přes ukázku modernizace společné antény v příspěvku Modernizace společné antény ve větším bytovém domě (včetně ceny), až po ukázku rozšíření společné televizní antény o další programy popsané v příspěvku Ukázka praktické realizace.

Máte-li další otázky k této problematice, neváhejte mě kontaktovat. Jsem k dispozici na telefonu 605 240 909, emailu, chatu ...

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.