Zavolejte mi kliknutím zdarma phone-solid.svg

Program Canal+ Sport HD odstartoval

Na kapacitě satelitního operátora Skylink odstartoval nový sportovní program Canal+ Sport. Nový sportovní kanál zahájil testovací vysílání na kapacitě společnosti M7 Group.

Canal+ Sport

Program nového sportovního kanálu Canal+ Sport HD bude složen z přenosů z anglické Premier League, které budou tvořit hlavní obsah vysílání tohoto kanálu.

Přenosy z Premier League začnou od nové sezóny, která startuje  4.8.2022

Program Canal+ Sport bude šířen v rozlišení HD s českou audiostopou.

Canalplussport1

Programové balíčky a ceny

Skylink zahájil na svých stránkách a zároveň na stránkách www.canalplussport.cz předprodej předplatného tohoto programu. U Skylinku lze tento sportovní program pořídit pouze v rámci nového balíčku Kombi+ za 499.-Kč měsíčně (akční cena 449.-Kč měsíčně), případně samostatně jako samostatný doplňkový balíček Canal+ Sport za 189.-Kč měsíčně. 

Tato informace platí také pro zákazníky freeSAT.

Bude tento program i u jiných operátorů ?

Řada fotbalových fanoušků se dotazuje, zda tento program bude dostupný i u jiných satelitních nebo IPTV operátorů. Připomeňme, že dosud držela práva O2 TV. Podle serveru parabola.cz se žádný televizní operátor na českém a slovenském trhu s M7 Group na zařazení tohoto programu k dnešnímu dni nedohodl.

Podle neoficiálních zpráv, které se mi podařilo zjistit, je zatím nabídka Canal+ ostatním operátorům natolik nevýhodná, že skutečně zatím k žádné dohodě s ostatními televizními operátory nedošlo. Zdá se proto, že situace bude pro fotbalové fanoušky opravdu napínavá.

Upozornění pro předplatitele platformy freeSAT

Již poněkolikáté zde upozorňuji, že program Canal+ Sport HD bude dostupný i pro abonenty satelitní platformy freeSAT, ovšem za předpokladu, že přetočí parabolu na družici ASTRA 3B na pozici 23,5 stupně východně, přes kterou distribuce tohoto programu probíhá. 

Jak na přechod zákazníků freeSAT na distribuci programů přes družici ASTRA 3B najdetev příspěvku Jak na přechod z freeSAT na Skylink, případně  Informace pro zákazníky freeSAT

Přetočení a nastavení paraboly jsem schopen zajistit na území Královéhradeckého kraje, objednat můžete telefonicky, emailem, případně pomocí formuláře objednávka přetočení satelitní antény.

inPage - webové stránky s AI, doménawebhosting