Zavolejte mi kliknutím zdarma phone-solid.svg

Volný termín k zapůjčení zařízení pro rozšíření programů STA

V květnu budu mít volný termín k zapůjčení kompletního zařízení pro rozšíření programové nabídky společné televizní antény o další programy ze satelitní distribuce Skylink.

Chcete si vyzkoušet, jak to vypadá, když se na každém televizoru v bytovém domě najednou objeví nějakých 15 atraktivních programů navíc ? Pak máte jedninečnou příležitost tuto možnost využít a měsíc si užívat bohaté programové nabídky, která je dostupná na každé účastnické zásuvce společné televizní antény a funguje na běžném televizoru či set top boxu.

Co je předmětem výpůjčky

Komplet tvoří satelitní parabola o průměru 80 cm, dvojitý (twin) konvertor (LNB) a držák na stožár (umístěno na střeše domu), dále pak transmodulátor TELEVES s napájecím zdrojem, dekódovací modul a smart karta (umístěno ve stávající rozvodnici STA).

Uvedené zařízení vytvoří další dva DVB-T multiplexy v běžném UHF pásmu (na libovolném volném UHF kanálu), každý multiplex může obsahovat okolo 8 programů.

Více podrobností o rozšíření programů STA o další programy ze satelitní distribuce v příspěvku Varianty rozšíření STA o satelitní programy, způsob výběru programů k rozšíření nabídky pak v příspěvku Jak vybrat satelitní programy k rozšířeni nabídky STA.

Ukázková realizace je pak popsána v příspěvku Ukázka praktické realizace.

demo STA rozvodnice

Pro koho je nabídka určena

Tato nabídka je určena především pro majitele bytových domů, družstva a společenství vlastníků jednotek (SVJ).

Podrobnosti k výpůjčce zařízení

Veškeré potřebné informace k výpůjčce tohoto zařízení, potřebné dokumenty a podobně  najde zájemce v příspěvku Zapůjčení zařízení pro rozšíření programů STA

V případě zájmu mně kdykoli kontaktujte na telefonu 605 240 909, emailem, prostřednictvím chatu ...

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.