Zavolejte mi kliknutím zdarma phone-solid.svg

Hlavní nadpis

Od poloviny dubna tohoto roku obohatí nabídku pozemního televizního DVB-T2 vysílání staronový program NÁŠ REGION TV. Proč staronový ? Tento program již v pozemním vysílání existoval, ovšem pod názvem Regionální televize, nyní se tedy vrací pod novým názvem.

Program NÁŠ REGION TV budou vysílat České Radiokomunikace v multiplexu 23 na současné pozici TEST 2.

NÁŠ REGION TV

Stanice vznikla loni v listopadu přejmenováním kanálu Regionálnítelevize.cz, který sdružoval řadu regionálních a lokálních infokanálů poté, co se jeho většinovým vlastníkem stalo vydavatelství A 11.

nás region tv

Kde a jak naladit

Moderní televizory a některé set top boxy vybavené funkcí automatického ladění naladí nové programy automaticky, v opačném případě je nutno znovu naskenovat příslušný televizní kanál, na které je přenášen multiplex 23.

Vzhledem k tomu, že nový program obsadí programovou pozici TEST 2, která je jíž dostupná, je možné, že ji již máte naladěnou.

Připomínám, že v sekcI KE STAŽENÍ v rubrice SEZNAM PROGRAMU je možno stáhnout kompletní seznam dostupných DVB-T2 programů, a to ve formátu WORD (libovolně editovatelný), případně ve formátu PDF (rovnou k vytištění). Poslední verze již zmíněný chystaný program NÁŠ REGION TV obsahuje. 

inPage - webové stránky s AI, doménawebhosting